Tur(2016-2017)

Etapa 1

ACS Șirineasa - CSU II Craiova 2-1
FC Voluntari II - CS Mioveni II 2-2
Flacăra Moreni - Atletic Bradu 1-1
Sporting Roșiori - Urban Titu 2-1
ACSO Filiași - Concordia II Chiajna 0-0
ACS Podari - SCM Pitești 0-1
FCM Alexandria – FC Aninoasa 0-0
Steaua II București a stat.

Etapa a 2-a

ACS Mioveni II - CS Șirineasa 1-2
Atletic Bradu - FC Voluntari II 2-1
Urban Titu - Flacăra Moreni 1-1
Concordia II Chiajna - Sporting Roșiori 0-0
SCM Pitești – ACSO Filiași 4-0
FC Aninoasa – ACS Podari 0-0
CSU II Craiova - Steaua II București 3-3
FCM Alexandria a stat.

Etapa a 3-a

CS Mioveni II - CSU II Craiova 0-4
ACS Șirineasa - Atletic Bradu 1-0
FC Voluntari II - Urban Titu 2-2
Flacăra Moreni - Concordia II Chiajna 5-0
Sporting Roșiori - SCM Pitești 0-1
ACSO Filiași - FC Aninoasa 1-1
FCM Alexandria - Steaua II București 1-0
ACS Podari a stat.

Etapa a 4-a

Atletic Bradu - CS Mioveni II 1-0
Urban Titu - ACS Șirineasa 3-0
Concordia II Chiajna - FC Voluntari II 0-2
SCM Pitești - Flacăra Moreni 1-1
FC Aninoasa - Sporting Roșiori 1-0
CSU II Craiova - FCM Alexandria 0-1
Steaua II București - ACS Podari 4-3
ACSO Filiași a stat.

Etapa a 5-a
30 septembrie 2016, ora 15

Atletic Bradu - CSU II Craiova 4-0
CS Mioveni II - Urban Titu 4-1
ACS Șirineasa - Concordia II Chiajna 0-1
FC Voluntari II - SCM Pitești 1-1
ACSO Filiași - Steaua II București 4-2
1 octombrie ora 15
Flacăra Moreni - FC Aninoasa 1-0
ACS Podari - FCM Alexandria 3-1
Sporting Roșiori va sta.

Etapa a 6-a
7 octombrie, ora 15

CSU II Craiova - ACS Podari
Concordia II Chiajna - CS Mioveni II
SCM Pitești - ACS Șirineasa
FC Aninoasa - FC Voluntari II
Urban Titu - Atletic Bradu
Steaua II București - Sporting Roșiori
9 octombrie, ora 13
FCM Alexandria - ACSO Filiași

Flacăra Moreni va sta.

Etapa a 7-a, 15 octombrie 2016

Urban Titu - CSU II Craiova
Atletic Bradu - Concordia II Chiajna
CS Mioveni II - SCM Pitești
ACS Șirineasa - FC Aninoasa
Flacăra Moreni - Steaua II București
Sporting Roșiori - FCM Alexandria
ACSO Filiași - ACS Podari
FC Voluntari II va sta.

Etapa a 8-a, 19 octombrie 2016

Concordia II Chiajna - Urban Titu
SCM Pitești - Atletic Bradu
FC Aninoasa - CS Mioveni II
FCM Alexandria - Flacăra Moreni
Steaua II București - FC Voluntari II
ACS Podari - Sporting Roșiori
CSU II Craiova - ACSO Filiași
ACS Șirineasa va sta.

Etapa a 9-a, 22 octombrie 2016

CSU II Craiova - Concordia II Chiajna
Urban Titu - SCM Pitești
Atletic Bradu - FC Aninoasa
ACS Șirineasa - Steaua II București
FC Voluntari II - FCM Alexandria
Flacăra Moreni - ACS Podari
Sporting Roșiori - ACSO Filiași
CS Mioveni II va sta.

Etapa a 10-a, 29 octombrie 2016

SCM Pitești - Concordia II Chiajna
FC Aninoasa - Urban Titu
Steaua II București - CS Mioveni II
FCM Alexandria - ACS Șirineasa
ACS Podari - FC Voluntari II
ACSO Filiași - Flacăra Moreni
Sporting Roșiori - CSU II Craiova
Atletic Bradu va sta.

Etapa a 11-a, 5 noiembrie 2016

CSU II Craiova - SCM Pitești
Concordia II Chiajna - FC Aninoasa
Atletic Bradu - Steaua II București
CS Mioveni II - FCM Alexandria
ACS Șirineasa - ACS Podari
FC Voluntari II - ACSO Filiași
Flacăra Moreni - Sporting Roșiori
Urban Titu va sta.

Etapa a 12-a, 12 noiembrie 2016

FC Aninoasa - SCM Pitești
Steaua II București - Urban Titu
FCM Alexandria - Atletic Bradu
ACS Podari - CS Mioveni II
ACSO Filiași - ACS Șirineasa
Flacăra Moreni - CSU II Craiova
Sporting Roșiori - FC Voluntari II
Concordia II Chiajna va sta.

Etapa a 13-a, 19 noiembrie 2016

CSU II Craiova - FC Aninoasa
Concordia II Chiajna - Steaua II București
Urban Titu - FCM Alexandria
Atletic Bradu - ACS Podari
CS Mioveni II - ACSO Filiași
ACS Șirineasa - Sporting Roșiori
FC Voluntari II - Flacăra Moreni
SCM Pitești va sta.

Etapa a 14-a, 26 noiembrie 2016

FCM Alexandria - Concordia II Chiajna
Steaua II București - SCM Pitești
ACS Podari - Urban Titu
ACSO Filiași - Atletic Bradu
Sporting Roșiori - CS Mioveni II
Flacăra Moreni - ACS Șirineasa
FC Voluntari II - CSU II Craiova
FC Aninoasa va sta.

Etapa a 15-a, 3 decembrie 2016

FC Aninoasa - Steaua II București
SCM Pitești - FCM Alexandria
Concordia II Chiajna - ACS Podari
Urban Titu - ACSO Filiași
Atletic Bradu - Sporting Roșiori
CS Mioveni II - Flacăra Moreni
ACS Șirineasa - FC Voluntari II
CSU II Craiova va sta.

Reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

What is 3 + 13 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math (so we know that you are a human) :-)